20
октябрь
2023
8 «Г» сыныбы, Lesson sdudy зерттеу сабағы. Сабақ тақырыбы: Буынаяқтылар типі. Хордалылар типі. Сыртқы белгілеріне қарай салыстырмалы сипаттама. Демонстрация «Хордалы жануарлар мен буынаяқтылардың ерекшелік белгілерін анықтау».
Пән: биология
Сынып: 8 «Г» Lesson sdudy зерттеу сабағы.
Ашық сабақ тақырыбы: Буынаяқтылар типі. Хордалылар типі. Сыртқы белгілеріне қарай салыстырмалы сипаттама. Демонстрация «Хордалы жануарлар мен буынаяқтылардың ерекшелік белгілерін анықтау».
Оқу мақсаты: Буынаяқтылар мен хордалы жануарлар кластарын ерекше белгілері бойынша танып білу. Сабақ барысында Filippity.com қосымшасы арқылы оқушылар 4 топқа бөлінді. Wordwall.com қосымшасы арқылы "Жасырын ұяшықтар" әдісімен үй тапсырмасы тексерілді. Топтық, жұптық, жеке тапсырмалар берілді. Буынаяқтылар мен хордалы жануарлардың демонстрациялық препараттары, коллекцияларын қолдана отырып, оқушылар қызығушылықпен сабақтың практикалық бөлімін орындады. Әр топта топ басшысы топ мүшелерінің сабаққа қатысып, тапсырма орындауына қарай дискриптор бойынша балл қойып отырды. Қалыптастырушы бағалау "Білім заряды" әдісі арқылы іске асырылды. Кері байланыс білім поштасы арқылы жүргізілді. Зерттеуші топ сабақ соңында сабақтың өту барысы туралы талдау жасады, келесі сабаққа әдіс-тәсілдер таңдалып алынды. Пән мұғалімі: Исатаева Д.М.









Сынып: 8 «Г» Lesson sdudy зерттеу сабағы.
Ашық сабақ тақырыбы: Буынаяқтылар типі. Хордалылар типі. Сыртқы белгілеріне қарай салыстырмалы сипаттама. Демонстрация «Хордалы жануарлар мен буынаяқтылардың ерекшелік белгілерін анықтау».
Оқу мақсаты: Буынаяқтылар мен хордалы жануарлар кластарын ерекше белгілері бойынша танып білу. Сабақ барысында Filippity.com қосымшасы арқылы оқушылар 4 топқа бөлінді. Wordwall.com қосымшасы арқылы "Жасырын ұяшықтар" әдісімен үй тапсырмасы тексерілді. Топтық, жұптық, жеке тапсырмалар берілді. Буынаяқтылар мен хордалы жануарлардың демонстрациялық препараттары, коллекцияларын қолдана отырып, оқушылар қызығушылықпен сабақтың практикалық бөлімін орындады. Әр топта топ басшысы топ мүшелерінің сабаққа қатысып, тапсырма орындауына қарай дискриптор бойынша балл қойып отырды. Қалыптастырушы бағалау "Білім заряды" әдісі арқылы іске асырылды. Кері байланыс білім поштасы арқылы жүргізілді. Зерттеуші топ сабақ соңында сабақтың өту барысы туралы талдау жасады, келесі сабаққа әдіс-тәсілдер таңдалып алынды. Пән мұғалімі: Исатаева Д.М.









