26
апрель
2023
Баршаға және жекеге арналған мектеп жобасы бойынша "Кураторлық әдістеме".
2"В”сыныбы
Пәні: қазақ тілі
Технологиясы:
Тақырыбы:"Сын есім”
Мақсаты:Сөз таптарын(зат есім,сын есім,сан есім,етістік) ,соның ішінде сын есімді ажырату;
Мұғалімнің көмегімен сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау,әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу.
Сабақ психологиялық көңіл- күй "Сәлемдесу әдісі" арқылы басталды.Сабақта”Ой қозғау”әдісі арқылы әрбір оқушыға жеке жұмыс беріліп,тапсырма таратылды..Көп нүктенің орнына тиісті сын есімдерді қоя отырып,өлеңде қай жыл мезгілі суреттелгенін және өлеңнің авторын тауып тапсырмаларды орындады.Onlinemektep платформасы арқылы бейнематериал көрсетілді.
Сабақ барысында “Жұбыңмен ақылдас”әдісі арқылы жұптық жұмыс, “Жылжымалы мәтін”әдісі арқылы жекелеме жұмыс жүргізілді.Әр тапсырма сайын оқушылар “Тамшылар” арқылы өздерін бағалап отырды.Жұмбақ жасыру арқылы шие жемісін тауып,
“Сөздер банкісі”әдісі арқылы топтық жұмыс жүргізілді. Оқушыларға шынайы шие жемісі көрсетілді.
1-топ шиенің түсін,
2-топ шиенің түрін,
3-топ шиенің дәмін сипаттап жазды,және шағын мәтін құрастырып,әңгімелеп берді. Сабақты меңгергендіктерін білу мақсатында ҚБтапсырмаларын орындады
Сабақ соңында " Почта”әдісі " арқылы рефлексия жүргізіліп, оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін хат арқылы жазып почта жәшігіне салды.
Пән мұғалімі: Серикболова Б.С.
Пәні: қазақ тілі
Технологиясы:
Тақырыбы:"Сын есім”
Мақсаты:Сөз таптарын(зат есім,сын есім,сан есім,етістік) ,соның ішінде сын есімді ажырату;
Мұғалімнің көмегімен сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау,әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу.
Сабақ психологиялық көңіл- күй "Сәлемдесу әдісі" арқылы басталды.Сабақта”Ой қозғау”әдісі арқылы әрбір оқушыға жеке жұмыс беріліп,тапсырма таратылды..Көп нүктенің орнына тиісті сын есімдерді қоя отырып,өлеңде қай жыл мезгілі суреттелгенін және өлеңнің авторын тауып тапсырмаларды орындады.Onlinemektep платформасы арқылы бейнематериал көрсетілді.
Сабақ барысында “Жұбыңмен ақылдас”әдісі арқылы жұптық жұмыс, “Жылжымалы мәтін”әдісі арқылы жекелеме жұмыс жүргізілді.Әр тапсырма сайын оқушылар “Тамшылар” арқылы өздерін бағалап отырды.Жұмбақ жасыру арқылы шие жемісін тауып,
“Сөздер банкісі”әдісі арқылы топтық жұмыс жүргізілді. Оқушыларға шынайы шие жемісі көрсетілді.
1-топ шиенің түсін,
2-топ шиенің түрін,
3-топ шиенің дәмін сипаттап жазды,және шағын мәтін құрастырып,әңгімелеп берді. Сабақты меңгергендіктерін білу мақсатында ҚБтапсырмаларын орындады
Сабақ соңында " Почта”әдісі " арқылы рефлексия жүргізіліп, оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін хат арқылы жазып почта жәшігіне салды.
Пән мұғалімі: Серикболова Б.С.
