26
апрель
2024
“Баршаға әрі жекеге арналған мектеп” жобасы аясында 26.04.2024 күні 3”А” сыныбында жаратылыстану пәнінен Lesson study технологиясымен зерттеу сабағы өтті.
“Баршаға әрі жекеге арналған мектеп” жобасы аясында 26.04.2024 күні
3”А” сыныбында жаратылыстану пәнінен Lesson study технологиясымен зерттеу сабағы өтті.
Тақырыбы:”Электр тоғы қалай пайда болады?”
Мақсаты: электр тоғы қалай ашылғанын біледі; электрленудің не екенін түсінеді.
Сабақта психологиялық ахуал”Сәлемдесу”әдісімен басталды.”Түсті шамдар арқылы оқушылар топқа бөлінді.
“Wordwall” қосымшасы арқылы үй тапсырмасы пысықталды. Аудио материал арқылы оқушылар жаңа ақпаратпен таныс болды. Сабақ барысында оқушылармен жұптық,топтық жұмыс түрлері жүргізілді.
Топтар арасында “Заттарды қандай әдістермен электрлендіруге болатындығына зерттеу жұмыстары жүргізілді. Әр топ зерттеген жұмыстары бойынша өз ойларын ортаға салды.
1-топ “Үрленген шар
2-топ”Тарақпен
3-топ”Қағаздан жасалған жылан арқылы зерттеу жұмысын орындады. ”Электр тоғы қауіпсіздігі”
бейнеролигі көрсетіліп, оқушылар "Қауіпсіздік ережесін" құрастырды. Сабақ соңында “Білім заряды” арқылы кері байланыс жасалынды. Сабақтан соң топ ұстаздары сабақта қолданылған әдіс-тәсілдердің тиімді, тиімсіз жақтарына баға беріп, келесі айналым сабағына бірлесе жоспар құрды.
Пән мұғалімі: Б.С.Серикболова.

3”А” сыныбында жаратылыстану пәнінен Lesson study технологиясымен зерттеу сабағы өтті.
Тақырыбы:”Электр тоғы қалай пайда болады?”
Мақсаты: электр тоғы қалай ашылғанын біледі; электрленудің не екенін түсінеді.
Сабақта психологиялық ахуал”Сәлемдесу”әдісімен басталды.”Түсті шамдар арқылы оқушылар топқа бөлінді.
“Wordwall” қосымшасы арқылы үй тапсырмасы пысықталды. Аудио материал арқылы оқушылар жаңа ақпаратпен таныс болды. Сабақ барысында оқушылармен жұптық,топтық жұмыс түрлері жүргізілді.
Топтар арасында “Заттарды қандай әдістермен электрлендіруге болатындығына зерттеу жұмыстары жүргізілді. Әр топ зерттеген жұмыстары бойынша өз ойларын ортаға салды.
1-топ “Үрленген шар
2-топ”Тарақпен
3-топ”Қағаздан жасалған жылан арқылы зерттеу жұмысын орындады. ”Электр тоғы қауіпсіздігі”
бейнеролигі көрсетіліп, оқушылар "Қауіпсіздік ережесін" құрастырды. Сабақ соңында “Білім заряды” арқылы кері байланыс жасалынды. Сабақтан соң топ ұстаздары сабақта қолданылған әдіс-тәсілдердің тиімді, тиімсіз жақтарына баға беріп, келесі айналым сабағына бірлесе жоспар құрды.
Пән мұғалімі: Б.С.Серикболова.
