Мектеп жобалары » Страница 33 » КГУ «Средняя общеобразовательная школа № 3»
Абай облысы білім басқармасының
Коммунальное государственное учреждение
«№3 жалпы орта білім беретін мектебі»
отдела образования города Семей
Қабылдау бөлімі:
+7 (7222) 54-12-92
Версия для
слабовидящих

«№3 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ ресми сайтына қош келдіңіздер! Добро пожаловать на официальный сайт КГУ "Средняя общеобразовательная школа№3"

Апта цитатасы: Өнер, білім - бәрі де оқуменен табылған. Ыбырай Алтынсарин

"Lesson Study" зерттеу сабағы
18
апрель
2024
"Lesson Study" зерттеу сабағы
Күні: 18.04.2024 Пәні: Қазақ әдебиеті Тақырыбы: “Айдағы жасырынбақ” әңгімесі "Lesson Study" зерттеу сабағы                                                                                                                                                              Сабақтың мақсаты: әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін,эпилог, прологтарды анықтау. “Монополия” ойынымен өтілген әңгіме бойынша кейіпкерлер туралы сұрақтар қойып, балалар түрлі кезеңдерде берілген сұрақтарға жауап
«Халықаралық жоғарғы оқу орындары» тақырыбында  10-сынып оқушыларына  жоспарға сәйкес жоғарғы оқу орындары жайлы ақпарат берілді.
18
апрель
2024
«Халықаралық жоғарғы оқу орындары» тақырыбында 10-сынып оқушыларына
«Халықаралық жоғарғы оқу орындары» тақырыбында  10-сынып оқушыларына  жоспарға сәйкес жоғарғы оқу орындары жайлы ақпарат берілді.  Мақсаты: оқушылардың кәсіби бағыттылығын анықтау, өзін мамандықтар әлемінде таба білу, өзінің қоғамға қажетті адам екеннін сезінуіне жағдай жасау. Талапкерлер университетке түсу үшін қажетті әрі маңызды ақпараттармен танысып қана қоймай, білім беру бағдарламалары бағытынан да хабардар болуы.
Баршаға  әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында "Lesson Study" технологиясы бойынша 3"А" сыныбында  жаратылыстану оқу пәнінен зерттеу сабағы өтті.
17
апрель
2024
Баршаға әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында "Lesson Study"
Баршаға  әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында "Lesson Study" технологиясы бойынша 3"А" сыныбында  жаратылыстану оқу пәнінен зерттеу сабағы өтті.. Тақырыбы:  «Дыбыс қалай пайда болады?»: Мақсаты: Дыбыс қаттылығының дыбыс көзі мен қабылдағыш арасындағы қашықтыққа тәуелділігін түсіндіру. Сабақ барысында үй  тапсырмасын . "Кестені сәйкестендір "арқылы тексерілді.  1-топ: «Домбыра» тобы,  2-топ: «Қобыз»  тобы , 3-топ:  «Сыбызғы» тобы  болып 3-топқа біріктірді. «Тамшы» әдісі арқылы жаңа
"Таза аула,таза мектеп, таза Қазақстан!" мектепішілік акциясы төңірегінде мектеп оқушылары іс-шараға өзіндік үлестерін қосуда.
16
апрель
2024
"Таза аула,таза мектеп, таза Қазақстан!" мектепішілік акциясы
"Таза аула,таза мектеп, таза Қазақстан!" мектепішілік акциясы төңірегінде мектеп оқушылары іс-шараға өзіндік үлестерін қосуда. Оқушылардың еңбегін бағалап қана қоймай, болашақ ұрпаққа өнеге болсын деген мақсатта жарияланымға ұсынып отырмыз! Осындай ұрпақ тәрбиелеп жатқан әрбір ата-анаға мектеп ұйымы зор алғыс білдіреді!
Мектебімізде #құндылыққа негізделген білім мен тәрбие жобасы аясында "Тазалық" тақырыбында әртүрлі іс-шаралар өткізілді. "Ақ түсте киініп жүру"  челленджі жалғасын тапты.
16
апрель
2024
Мектебімізде #құндылыққа негізделген білім мен тәрбие жобасы аясында
Мектебімізде #құндылыққа негізделген білім мен тәрбие жобасы аясында "Тазалық" тақырыбында әртүрлі іс-шаралар өткізілді. "Ақ түсте киініп жүру"  челленджі жалғасын тапты.  Осыған орай оқушылар екі апта ақ түсті мектеп формасын сақтап, іс-шараның өтуіне атсалысты! Негізі мақсаты оқушылар бойында тазалық,ұқыптылық дағдыларын қалыптастыру!
15.04.24ж "Баршаға  әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында "Lesson Study" технологиясы бойынша 9 "В" сыныбында қазақ тілі пәнінен кезекті (3 айналым)зерттеу сабағы өтті.
15
апрель
2024
15.04.24ж "Баршаға әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында
15.04.24ж "Баршаға  әрі жекеге арналған мектеп" жобасы аясында "Lesson Study" технологиясы бойынша 9 "В" сыныбында қазақ тілі пәнінен кезекті (3 айналым)зерттеу сабағы өтті. Тақырыбы: «Бейбітшілік - жаһандық даму кепілі». Аралас құрмалас сөйлем. Оқу мақсаты: Мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым - қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрағын құрастыру.  Аралас құрмалас сөйлемдердің жасалу жолын білу, қолдану.  Сабақ "Жүректен- жүрекке" әдісі бойынша сыныпқа психологиялық ахуал орнатып,
"Баршаға және жекеге арналған оқу" жобасы аясында "Lesson Study" зерттеу сабағы  өтті.
15
апрель
2024
"Баршаға және жекеге арналған оқу" жобасы аясында "Lesson Study"
        Күні: 15.04.2024жыл. Пәні: Қазақстан тарихы.  "Баршаға және жекеге арналған оқу" жобасы аясында "Lesson Study" зерттеу сабағы  өтті.                                                                                                                                                               Сабақтың тақырыбы: " Қазақстандықтардың Ұлы Отан соғысы шайқастарына қатысуы.                                                Оқушылар түрлі-түсті түстер арқылы (жұлдызша, төртбұрыш,дөңгелек) топқа 
"RobotX" үйірмесі
12
апрель
2024
"RobotX" үйірмесі
Робототехника құрал-жабдықтар  көмегімен  оқушыларды пайдалы дағдылар мен ғылыми-техникалық бағыттағы креативті шығармашылық ойлауды қалыптастырады. Сондықтан мектебіміздің "RobotX" үйірмесінің әр сабағында оқушыларымыз жаңа идея, мақсаттарымен бөлісіп, дағдыларын кеңейтіп жатыр. Бұдан әрі жас оқырмандарымызға шығармашылық табыстар тілейміз! [media=https://youtube.com/shorts/zPG8AoYlMX0?si=jbxE7KmeL_epA7Wy]
"Жасөспірімдер мен қарым - қатынас құпиялары" тақырыбында тренинг өтті.
12
апрель
2024
"Жасөспірімдер мен қарым - қатынас құпиялары" тақырыбында тренинг
Ата - аналарға педагогикалық қолдау көрсету орталығы жоспарына сай 5-9 сынып ата - аналарына "Жасөспірімдер мен қарым - қатынас құпиялары" тақырыбында тренинг өтті. Тренинг барысында өтпелі кезеңде жасөспірімнің алдынан көптеген таңдаулар шығады. Дос таңдау, жол таңдау, мамандық таңдау, мінезін қалыптастыру секілді таңдауларды басынан кешеді. Осылар­дың барлығында жасөспірімге ақыл-кеңес айтатын ата-анасының, мұғалімнің көмегі міндетті түрде қажет екендігін айтылып, әртүрлі тапсырмалар беріліп,
“Формативті бағалау мен дескрипторды құрудың тиімділігі”тақырыбында коучинг
28
март
2024
“Формативті бағалау мен дескрипторды құрудың тиімділігі”тақырыбында
Мектебімізде көктемгі демалыс уақытында ұстаздарға “Формативті бағалау мен дескрипторды құрудың тиімділігі”тақырыбында коучинг өткізілді.Коучинг барысында ұстаздар “Болашақтың мектебін қалай құрам “деген тақырыпта  топ бойынша постерге өз ойларын жазып қорғады.Әр топ 10 балдық жүйе бойынша бір-бірлерін бағалады. Одан кейін дескриптор бойынша өз жұмыстарын қайта бағалап шықты.Дескриптор – оқушының ең жақсы нәтижеге жетудегі әрбір қадамын сипаттайтын нақты бір ұпай бойынша  жетістік деңгейі,
Школа № 3Общеобразовательная школа в Семее